Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36950
Stary 09.12.2010, 14:04
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.

Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.

Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LMTo w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
Blisko Wisły. Zazwyczaj takie newsy mają swoją kontynuację "x nie dla Wisły" więc na to liczę i w tym przypadku
..
Odpowiedz cytując