Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36948
Stary 09.12.2010, 13:56
Dajcie spokój, jeśli Rendulic nie łapał się do podstawowego składu takiej potęgi jak SV Ried, po czym prawie w ogóle nie wąchał murawy w totalnie BEZNADZIEJNIE grającym wtedy Grenoble, grającym o dwie klasy słabiej niż reszta rywali ze swojej ligi to z czym do ludzi? Może i dobry transfer, ale raczej dla naszego średniaka ligowego, ale nie dla drużyny, która chce walczyć o LM w następnym sezonie. Ale też z drugiej strony zdarzają się z rzadka "casusy Injacia", kiedy to zawodnik zupełnie z nikąd prezentuje bardzo solidny poziom w naszej lidze i jest pewniakiem do pierwszej jedenastki przez lata - oby tak było z Renduliciem.
Odpowiedz cytując