Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36947
Stary 09.12.2010, 13:54
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
A podaj innego za free który nie będzie niesmacznym żartem i nie będzie chciał 400 tyś euro kontraktu?
Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.

Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.

Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LMTo w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując