AYALA napisał(a):

|
tacy jak Rendulic to trafiali kilka lat temu do Wisły ale tej z Płocka i dziś gra w 2 lidze.Na lige to i może On starczy ale na puchary wątpie.Szkoda Sernasa bo strzela sporo bramek a potem sie dziwimy że przegrywamy z Lewadią czy Karbachem
|
Przy dobrych pomocnikach i solidnych skrzydłach Sernas robiłby różnicę.
Rendulica odbieram jako niesmaczny żart.