Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36943
Stary 09.12.2010, 13:34
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
A ile zagrał - może zbierzmy te informacje jakoś na forum. Rendulic dobrze się ustawia - gra całkiem przyzwoicie. Pod okiem Maaskanta mógłby się rozwinąć - powiedzmy sobie szczerze - nadaje się do Wisły.

Zwłaszcza, że to nie jest jakiś Jurek Ogórek, który przychodzi z Pytolandii Zapchajdziura, tylko jednak jest to zawodnik grający w pierwszej bodaj lidze serbskiej. Uważam, że by się nadał.

Rozegrał:
Borac-65 meczy
Ried-1 mecz
Grenoble-11 meczy
Javor- 11 meczy
Łącznie 88 meczy
Odpowiedz cytując