Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36942
Stary 09.12.2010, 13:32
Oj tam, oj tam - nie przesadzajmy. Jak Rendulic sobie nie poradzi, to będzie grał na rezerwie. Ale uważam, że całkiem nieźle sobie radzi. Do tego do ataku kupić Sernasa i tego młodego bułgara Delewa czy jak on się zowie i będzie git.
Odpowiedz cytując