Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36941
Stary 09.12.2010, 13:30
tacy jak Rendulic to trafiali kilka lat temu do Wisły ale tej z Płocka i dziś gra w 2 lidze.Na lige to i może On starczy ale na puchary wątpie.Szkoda Sernasa bo strzela sporo bramek a potem sie dziwimy że przegrywamy z Lewadią czy Karbachem
Odpowiedz cytując