Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36940
Stary 09.12.2010, 13:28
A ile zagrał - może zbierzmy te informacje jakoś na forum. Rendulic dobrze się ustawia - gra całkiem przyzwoicie. Pod okiem Maaskanta mógłby się rozwinąć - powiedzmy sobie szczerze - nadaje się do Wisły.

Zwłaszcza, że to nie jest jakiś Jurek Ogórek, który przychodzi z Pytolandii Zapchajdziura, tylko jednak jest to zawodnik grający w pierwszej bodaj lidze serbskiej. Uważam, że by się nadał.
Odpowiedz cytując