Kluvi napisał(a):

|
Donki zobacz ile meczy on zagrał w Grenoble i w Ried to dużo mówi o nim i fakt że niedługo będzie miał 27 lat
|
A widziałeś kolego jak gra? Ma 26 lat za nim wyjechał do Austrii rozegrał 70 meczy w lidze, potem trafił do Grenoble gdzie był rezerwowym, ale w zeszłym sezonie grał w 9 ostatnich meczach, między innymi z PSG gdzie jego drużyna wygrała 4-0. Odszedł bo spadli z ligi, teraz rozegrał ok.15 meczy i według serbskich opinii był jednym z najlepszych obrońców...wam się już w głowach przewraca...kogo mamy sprowadzić jak kasy nie ma, gościa co rozegrał 100 meczy w lidze francuskiej

Podajcie jakieś przykłady bo nie wiem, skoro grał we francji jakiś potencjał ma, dla was to za mało, chyba lepiej go za darmo pozyskać, jak się nie sprawdzi nara. Oczywiście że chciałbym bardziej ogranego zawodnika ale to jest okazja i można zaryzykować...Stan to nie Kapka...