michu-k napisał(a):

Mam nadzieję że będziemy sprowadzać coraz mniej Polaków, bo Ci grać nie potrafią.
Sukcesu naszymi rodzimymi graczami nie osiągniemy, a narzekanie na temat większej ilości stranierich jest irracjonalnym płaczem.
|
Uwazam, że jest kilku ciekawych Polaków w naszej lidze, którzy byliby wzmocnieniem drużyny np. Grosicki, Pawłowski, Mierzejewski czy Dawid Nowak. Nie można budować drużyny tylko w oparciu o piłkarzy zagranicznych, bo wtedy drużyna nie ma "duszy".