Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36938
Stary 09.12.2010, 13:25
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że będziemy sprowadzać coraz mniej Polaków, bo Ci grać nie potrafią.

Sukcesu naszymi rodzimymi graczami nie osiągniemy, a narzekanie na temat większej ilości stranierich jest irracjonalnym płaczem.
Uwazam, że jest kilku ciekawych Polaków w naszej lidze, którzy byliby wzmocnieniem drużyny np. Grosicki, Pawłowski, Mierzejewski czy Dawid Nowak. Nie można budować drużyny tylko w oparciu o piłkarzy zagranicznych, bo wtedy drużyna nie ma "duszy".


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując