Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36937
Stary 09.12.2010, 13:19
No co spodenek nie wolno potrzymać? Co do tego Rendulić może to być tak, albo średniak albo klapa bo raczej to talent nie jest :/ Tylko czego jego? coś mi się zdaję, że to będzie klapa....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując