Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 09.12.2010, 12:18
nbp napisał(a):Wyświetl post
Polo.
Wiem, że 3 lata to kawał czasu, ale jednak żabole się psują. I to nie zależnie czy nówka z salonu czy używany. Często w citroenie występują problemy z elektroniką. Jakieś żarówki, kabelki, czincze się przepalają itd. A VW to jak nazwa wskazuje, auto dla ludu ;-). Sprawdzone, za przystępną cenę. I wszędzie znajdziesz części zamienne. I to za rozsądne pieniądze.
Mam zgoła odmienne zdanie. Ani niemieckie auta nie są tak zajebiste ani francuskie tak beznadziejne jak się o nich pisze.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując