Cytat:
|
Rendulić to taki piłkarz, który byłby wzmocnieniem dla Ruchu, dla Arki, a nie dla klubu, który ponoć ma zagrać w Lidze Mistrzów we wrześniu 2011 roku (jak obiecał prezes).
|
Żeby nie było, nie znam Rendulicia aż tak dobrze aby stwierdzić jaki on dokładnie poziom reprezentuję. W jednym na pewno się zgodzę, jego dotychczasowy przebieg kariery nie napawa optymizmem. Osobiście widziałbym na tej pozycji kogoś znacznie lepszego od tych zawodników których mamy. Doświadczonego obrońce, potrafiącego wyprowadzić piłkę i wprowadzić spokój do gry całej defensywy.
Patrząc jednak na to co wyprawiali momentami Chavez z Bunozą, każde wzmocnienie tej formacji traktuję jako coś pozytywnego.