|
Senior Member
Offline
|
#867

09.12.2010, 11:44
|
mic napisał(a): 
Korzysta ktos z Orange Free na karte (komorka)? Jak to wyglada od strony praktycznej ?
Dobrze rozumiem, ze doladowuje konto za np 25zl, ktore mam na rozmowy/smsy, a w ramach bonusa dostaje 1GB na korzystanie z netu ?
|
http://www.orange.pl/portal/map/map/...e_pre_discover
|
|