Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#867
Stary 09.12.2010, 11:44
mic napisał(a):Wyświetl post
Korzysta ktos z Orange Free na karte (komorka)? Jak to wyglada od strony praktycznej ?

Dobrze rozumiem, ze doladowuje konto za np 25zl, ktore mam na rozmowy/smsy, a w ramach bonusa dostaje 1GB na korzystanie z netu ?
http://www.orange.pl/portal/map/map/...e_pre_discover
Odpowiedz cytując