|
W pierwszym zdaniu wyraziłem swoją opinię na temat umiejętności czysto piłkarskich Kuby. W kolejnych podałem argumenty przemawiające za tym, że to "Błaszczu" powinien widnieć w "11" dekady Wisły. Dla mnie nie tylko umiejętności się liczą, choć w znacznym stopniu są ważne, ale też inne cechy zawodnika. Dla mnie Kuba nie tylko dysponuje większymi umiejętnościami niż Kalu, ale też ma charakter, co czyni go moim ulubionym piłkarzem razem z Maćkiem Żurawskim, nad którym nie chcę się teraz rozwodzić.
|