Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
11
09.12.2010, 09:44
panowie mam krotkie pytanie i licze na krótka odpowiedź: Citroen saxo 2000r 1.0 czy Polo 97r 1.0?
Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!
"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Dziku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziku
Znajdź inne posty napisane przez Dziku