coonta napisał(a):

Solidnie słaby. Przyszedł do Celtiku jakiś anonimowy, młody Anglik i od razu posadził go na ławce. Grając w Polsce również nie robił furory. Według mnie Jovanić jest teraz trochę "zawaliławą", bo jeśli przedłużamy kontrakt z nieźle spisującym się Pawełkiem, to wypadałoby mu sprowadzić jakiegoś młodego konkurenta: Sandomierskiego albo Dubravkę, a tymczasem mamy 25 letniego Serba, który nie umie grać na przedpolu.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.