Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36928
Stary 09.12.2010, 08:29
Wisła i Legia interesują sie napastnikiem Repr. Nigerii - Michaelem Eneramo
http://legia.net/wiadomosci,39584-mi...wan_legii.html

To najlepszy strzelec Afrykańskiej ligi mistrzów 9 goli strzelił,szkoda że ma tak wysokie wymagania finansowe..no ale jak sie marzy o sukcesach w Europie to takich zawodników trzeba ściagac bo potem przyjedzie Lewadia czy Karabach i nas oklepie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.12.2010 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując