Wisła i Legia interesują sie napastnikiem Repr. Nigerii - Michaelem Eneramo
http://legia.net/wiadomosci,39584-mi...wan_legii.html
To najlepszy strzelec Afrykańskiej ligi mistrzów 9 goli strzelił,szkoda że ma tak wysokie wymagania finansowe..no ale jak sie marzy o sukcesach w Europie to takich zawodników trzeba ściagac bo potem przyjedzie Lewadia czy Karabach i nas oklepie