Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36921
Stary 09.12.2010, 00:08
Ten Rendulict to mi przypomina Krizanaca ,co kiedys w Grocliniwe grał.


Na filmiku-atakuje bardzo zdecydowanie i sie nie pitoli.Konkret-jak juz wslizg to tak zeby przeciwnik nie przeszedl.To mi sie podoba

Ale wiadomo ze taki sam filmik to mozna i z Kowalskim zmontowac,wiec goscia ja bym jeszcze chcial zobaczyc ze 2 mecze po 90 minut potem moge oceniac
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując