Ten Rendulict to mi przypomina Krizanaca ,co kiedys w Grocliniwe grał.
Na filmiku-atakuje bardzo zdecydowanie i sie nie pitoli.Konkret-jak juz wslizg to tak zeby przeciwnik nie przeszedl.To mi sie podoba
Ale wiadomo ze taki sam filmik to mozna i z Kowalskim zmontowac,wiec goscia ja bym jeszcze chcial zobaczyc ze 2 mecze po 90 minut potem moge oceniac
