Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 09.12.2010, 00:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
"Kolego złoty" Jak możesz takie herezje wypisywać? Kuba Błaszczykowski to piłkarz z o wiele większym potencjałem i talentem niż ówczesna "Czarna Perła Białej Gwiazdy". Pierwszym argumentem przemawiającym za kandydaturą Kuby jest narodowość. Jest to Polak z krwi i kości. Drugim, identyfikuje się z krakowską Wisłą mimo, że reprezentuje barwy BvB, a Nigeryjczyk już nie specjalnie. Trzecim argumentem przemawiającym za tym, że to Kuba powinien być w jedenastce dekady Wisły Kraków jest to, że za Błaszczykowskiego Wisła zgarnęła 3 mln EURO, a za Uche tylko milion. Moim zdaniem to wychowanek Rakowa Częstochowy powinien zająć miejsce najlepszego prawoskrzydłowego dekady Wisły Kraków.
Faktycznie argumenty na to że ma większy potencjał i talent

PS. Chyba że to nei miały być argumenty za to że ma większy potencjał ale tak to zabrzmiało
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując