Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36916
Stary 08.12.2010, 23:51
Po głębszej analizie według mnie koleś wygląda naprawdę bardzo dobrze. Ważne jest to, że jest po przygodzie zagranicą gdzie na pewno miał do czynienia z taktyką na wyższym poziomie. Na własne oczy mogliśmy się przekonać na jakim poziome taktycznym był u nas Bunoza po przyjściu.
Widać że nie jest to typ zawodnika który wybija każdą piłkę na lagę, potrafi spokojnie ją rozegrać i wyprowadzić, widac że dobrze gra w powietrzu co jest naszym dużym mankamentem.
Dodatkowym atutem jest to że grał na defensywnym pomocniku co świadczy o tym że wyprowadzanie piłki nie jest mu obce. Co najważniejsze spełnia główne kryterium - jest za darmo. Mam nadzieję ze go podpiszemy i nie będzie to nasze jedyne wzmocnienie w defensywie.

Arkas: Utalentowany piłkarz z ligi serbskiej Bunoza - 400 k euro. Utalentowany Polak Sadlok - 1 mln euro.
Co do Glika byl poruszan już jego temat, koleś jest słabym obrońca, po prostu ma dobrego managera który nieźle pokombinował i dzięki temu Glik się wypromował.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.12.2010 o godz. 23:54.
Odpowiedz cytując