bonawentura napisał(a):

|
Rendulic to na tym filmiku taki defensywny pomocnik, a nie obrońca. Po cholerę nam 3 defensywnych obrońców?
|
Jeśli pograł trochę w środku pola to przynajmniej jest szansa, że potrafi wyprowadzić atak spokojnym podaniem po ziemi, a Bunozie i Chavezowi wyraźnie brakuje tej umiejętności.