Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36914
Stary 08.12.2010, 23:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Rendulic to na tym filmiku taki defensywny pomocnik, a nie obrońca. Po cholerę nam 3 defensywnych obrońców?
Jeśli pograł trochę w środku pola to przynajmniej jest szansa, że potrafi wyprowadzić atak spokojnym podaniem po ziemi, a Bunozie i Chavezowi wyraźnie brakuje tej umiejętności.
Odpowiedz cytując