Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.12.2010, 23:46
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dolha

Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk

Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski

Żurawski, Frankowski


Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby


Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić)
"Kolego złoty" Jak możesz takie herezje wypisywać? Kuba Błaszczykowski to piłkarz z o wiele większym potencjałem i talentem niż ówczesna "Czarna Perła Białej Gwiazdy". Pierwszym argumentem przemawiającym za kandydaturą Kuby jest narodowość. Jest to Polak z krwi i kości. Drugim, identyfikuje się z krakowską Wisłą mimo, że reprezentuje barwy BvB, a Nigeryjczyk już nie specjalnie. Trzecim argumentem przemawiającym za tym, że to Kuba powinien być w jedenastce dekady Wisły Kraków jest to, że za Błaszczykowskiego Wisła zgarnęła 3 mln EURO, a za Uche tylko milion. Moim zdaniem to wychowanek Rakowa Częstochowy powinien zająć miejsce najlepszego prawoskrzydłowego dekady Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując