Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9111
Stary 08.12.2010, 23:26
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
No nie, Roma musiała stracić bramkę w 88 min..

Tak to by za 3zł były trzy dyszki :(
ej dobra, ale Ty straciłeś jedno piwo tak ? 3 zeta ?

Inni grają całymi zgrzewkami ( jeśli mamy taki przelicznik ;-) , albo już skrzynkami vódki.

Ja tam jestem na minusie , więc w tym roku już nie pogram sobie.

pzdr
Odpowiedz cytując