KuLwIk napisał(a):

No nie, Roma musiała stracić bramkę w 88 min..
Tak to by za 3zł były trzy dyszki :(
|
ej dobra, ale Ty straciłeś jedno piwo tak ? 3 zeta ?
Inni grają całymi zgrzewkami ( jeśli mamy taki przelicznik ;-) , albo już skrzynkami vódki.
Ja tam jestem na minusie , więc w tym roku już nie pogram sobie.
pzdr