Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36909
Stary 08.12.2010, 23:19
Oglądam serbską ekstraklasę dość regularnie.
Gość jest potężny, świetnie się ustawia, wygrać z nim główkę to jest wyczyn. Do tego nieźle skoordynowany i dość szybki. Powinien być znaczącym wzmocnieniem..ale oczywiście głowy za niego nie daję
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując