Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36908
Stary 08.12.2010, 23:15
rafalek napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobry zawodnik.
Na jakiej podstawie to wnosisz?
Fakt, że trochę pograł we Francji w 1 Ligue (ok 15 występów) no i w Serbii w tamtejszej ekstraklasie. Wiesz coś więcej o nim?
Odpowiedz cytując