Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16630
Stary 08.12.2010, 22:47
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Wybrano wykonawcę instalacji telebimów przy R22 !!!!

http://www.zikit.krakow.pl/sprawy-ur...sprawy-8xi2010

Wybrano ofertę nr 6:

FLEXVISION Sp. z o.o.
50-118 Wrocław, ul. Więzienna 21

Cena wybranej oferty: 1 388 109,00 złotych brutto.
Termin realizacji: 15.02.2011 r.

Uzasadnienie wyboru:
Wybrany w niniejszym postępowaniu Wykonawca spełnia wszystkie warunki określone przez Zamawiającego oraz otrzymał największą liczbę punktów w świetle przyjętego kryterium, tj. 100% cena.

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=16652
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując