Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36904
Stary 08.12.2010, 22:41
Cytat:
Ciekawe, czy to kończy kwestię Glika w Wiśle, czy niestety Chaveza. Oby to pierwsze. W każdym razie potwierdzają się nasze przypuszczenia - zarząd utrzymuje cele transferowe we względnej tajemnicy.
Szukasz dziury w całym.
Nic nie kończy, ale wreszcie mamy jaką alternatywę.
Poza tym straciliśmy Clebiego, więc brak trzeba uzupełnić.
Odpowiedz cytując