flamengista napisał(a):

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24339
Ciekawe, czy to kończy kwestię Glika w Wiśle, czy niestety Chaveza. Oby to pierwsze. W każdym razie potwierdzają się nasze przypuszczenia - zarząd utrzymuje cele transferowe we względnej tajemnicy.
Biorąc pod uwagę fakt, że trafił do nas wcześniej Bunoza kontynuacja bałkańskiego kierunku nie dziwi. Pytanie tylko, czy transfer dojdzie do skutku i jaki poziom prezentuje Rendulic.
|
Myśle że skoro TSWD (którzy rzadko szukają sensacji i nie chcą "psuć" transferów) to myśle że do dogadania zostały szczegóły więc pewnie do nas przyjdzie.
Chyba że to już taka zasłona dymna grubymi nićmi szyta żeby przycisnąć jakiegoś innego zawodnika na którym nam bardziej zalezy.
EDIT: Jawor w 15 meczach stracił tylko 12 bramek z czego 4 strzelił Partizan więc to nie jest zły wynik.
EDIT2: Ponadto jest do podpisania za darmo więc pewnie to też powoduje że możemy zaryzykować, może zaskoczy a jak nie to do widzenia.