A propos Ronda Ofiar Katynia... Nie byłem w tamtym rejonie od kilku miesięcy w związku z tym mam pytanko, jak tam wygląda teraz sytuacja z przejazdem? Konkretnie w stronę Olkusza. Na święta jadę do rodziny i chce uderzyć właśnie przez droge 94.. Jakieś objazdy czy cuś?
