Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 08.12.2010, 21:51
Korzysta ktos z Orange Free na karte (komorka)? Jak to wyglada od strony praktycznej ?

Dobrze rozumiem, ze doladowuje konto za np 25zl, ktore mam na rozmowy/smsy, a w ramach bonusa dostaje 1GB na korzystanie z netu ?
Odpowiedz cytując