Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36896
Stary 08.12.2010, 21:48
PotiWisla napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę ze nie chcieli by odzyskac chociaż połowy kasy jaką musieli na niego wyłożyć.
0.5 mln Euro z Glika Moim zdaniem nieporozumienie. Niech się teraz Kołakowski produkuje. A Wisła powinna go impasować Hernanim czy tym młodym z Norymbergi. I ścinać ile sie da.
Odpowiedz cytując