PotiWisla napisał(a):

|
Nie wierzę ze nie chcieli by odzyskac chociaż połowy kasy jaką musieli na niego wyłożyć.
|
0.5 mln Euro z Glika

Moim zdaniem nieporozumienie. Niech się teraz Kołakowski produkuje. A Wisła powinna go impasować Hernanim czy tym młodym z Norymbergi. I ścinać ile sie da.