Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4979
Stary 08.12.2010, 20:51
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie gram Wisełką, 1. sezon skończony (o wynikach nic nie powiem - gram pierwszy raz w FM'a tak na poważnie) no i na 13.06.2011 mam sparing z Ajaxem, czyli u mnie w grze dzisiaj. Wszyscy moi zawodnicy są na urlopie i nie mam kogo wystawić. Co zrobić?
daj żeby CI wybrał asystent to wybierze zawodników z U21 albo sam to zrób ;P a jeśli się nie da bo też są na urlopie to możesz odwołać sparing
Ostatnio edytowane przez mercury : 08.12.2010 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując