|
Ja sobie gram Wisełką, 1. sezon skończony (o wynikach nic nie powiem - gram pierwszy raz w FM'a tak na poważnie) no i na 13.06.2011 mam sparing z Ajaxem, czyli u mnie w grze dzisiaj. Wszyscy moi zawodnicy są na urlopie i nie mam kogo wystawić. Co zrobić?
|