Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4978
Stary 08.12.2010, 20:38
Ja sobie gram Wisełką, 1. sezon skończony (o wynikach nic nie powiem - gram pierwszy raz w FM'a tak na poważnie) no i na 13.06.2011 mam sparing z Ajaxem, czyli u mnie w grze dzisiaj. Wszyscy moi zawodnicy są na urlopie i nie mam kogo wystawić. Co zrobić?
Odpowiedz cytując