Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36889
Stary 08.12.2010, 19:24
cuul napisał(a):Wyświetl post
@JrQ, ale On miał do wyboru wszystkich Polskich obronców. Wybrał Glika. Nie wiem, czy to wazelina bo go chce ściągnąć czy takie ma wyrobione zdanie na jego temat (a chyba się zna, bo sam na tej pozycji grał). I jeszcze apropo Smudy. Kto jak kto ale On ma nosa do grajków (niejeden skaut może mu tego pozazdrościć).
Bo Gilk akurat często w kadrze grywa, może dlatego? Poza tym, Smuda musi promować kadrowiczów, kto będzie grał w kadrze, Arboleda z Hernanim na środku obrony?
Maaskant go nie zna, nie widział, zobaczył, młody, Palermo, Włochy, catenaccio, musi być dobry.
Przecież ta 11-ska na 2012 to zabawa, nie bierzcie tego na poważnie

Co do Glika, to Palermo dało za niego ponad milion euro (), a teraz można mieć go za darmo.
Swoją drogą, Włosi szybko się poznali na nim, jak go odesłali.
Odpowiedz cytując