Kluvi napisał(a):

a to nie czasem Glik coś rasistowskiego do Marcelo , swego czasu, nie powiedział
|
Ponoć mu pojechał "wypi.. j... czarnuchu"
Glik się upiera że nic nie mówił, tyle tylko że sprawę od razu zgłosił sam Marcelo, a wiadomym jest że ot tak nie robiłby zamieszania a tym bardziej zmyślał.
co do tych spekulacji, teraz widzicie jak gazety / portale zarabiają na Waszej naiwności.. na samej jednej stronie w temacie podbijacie po 5 razy link z odnośnikiem a jednocześnie śmiejecie się z tych niusów , czyli czysty brak konsekwencji . każdego dnia będą pisać że kimś się interesujemy, nie ważne czy prawda czy też nie. Ważne żebyś Ty i Ty kliknął na link.