Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36886
Stary 08.12.2010, 18:49
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
a to nie czasem Glik coś rasistowskiego do Marcelo , swego czasu, nie powiedział
Ponoć mu pojechał "wypi.. j... czarnuchu"
Glik się upiera że nic nie mówił, tyle tylko że sprawę od razu zgłosił sam Marcelo, a wiadomym jest że ot tak nie robiłby zamieszania a tym bardziej zmyślał.

co do tych spekulacji, teraz widzicie jak gazety / portale zarabiają na Waszej naiwności.. na samej jednej stronie w temacie podbijacie po 5 razy link z odnośnikiem a jednocześnie śmiejecie się z tych niusów , czyli czysty brak konsekwencji . każdego dnia będą pisać że kimś się interesujemy, nie ważne czy prawda czy też nie. Ważne żebyś Ty i Ty kliknął na link.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.12.2010 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując