Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36885
Stary 08.12.2010, 18:35
Wróbel - Lepszy od Bonina może , ale to podgrzewany kotlet listy wiecznej szczęśliwości tym razem chodzi o interię.( Mam problem i jak mi ktoś poradzi jak unikać podwójnych postów będę szczęśliwy).
Odpowiedz cytując