Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4975
Stary 08.12.2010, 18:30
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Sani Emmanuel (18tys. kawał grajka)
U mnie był za darmo. Ale kawałkiem grajka to bym go nie nazwał... przegrał walkę nawet z moimi rosyjskimi juniorami. Sprzedałem go za jakieś 200 tys euro i tyle go świat widział [teraz w jakimś 2ligowcu niemieckim siedzi].

Brazylijczyk Willians jest bardzo dobrą inwestycją.[OPŚ, mogący grać zarówno jako OPL i OPP, mozna nawet go wystawic jako DP] Z ligi brazylijskiej go można ściągnąć

Edit: wyciągnąłem go z Fluminese bo właśnie zoabczylem ,ze jest 2 williansow, ale mi chodzi o tego bardziej ofensywnie nastawionego
Powód: skąd jest brazylijczyk
Ostatnio edytowane przez jonaf : 08.12.2010 o godz. 18:33.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując