WiślakMyślenice napisał(a):

Sani Emmanuel (18tys. kawał grajka)
|
U mnie był za darmo. Ale kawałkiem grajka to bym go nie nazwał... przegrał walkę nawet z moimi rosyjskimi juniorami. Sprzedałem go za jakieś 200 tys euro i tyle go świat widział [teraz w jakimś 2ligowcu niemieckim siedzi].
Brazylijczyk Willians jest bardzo dobrą inwestycją.[OPŚ, mogący grać zarówno jako OPL i OPP, mozna nawet go wystawic jako DP] Z ligi brazylijskiej go można ściągnąć
Edit: wyciągnąłem go z Fluminese

bo właśnie zoabczylem ,ze jest 2 williansow, ale mi chodzi o tego bardziej ofensywnie nastawionego
