Wyświetl pojedynczy post
Kaparo9
Junior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36880
Stary 08.12.2010, 18:04
Przeczytałem właśnie że Palermo sprzeda Glika do Polski i aż mi ciśnienie podskoczyło. Mam nadzieję że w naszym klubie ludzie odpowiedzialni za transfery przestaną popełniać tak rażące błedy jak dotychczas. Stoper tak ale Hernani
Odpowiedz cytując