Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kaparo9
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
36880
08.12.2010, 18:04
Przeczytałem właśnie że Palermo sprzeda Glika do Polski i aż mi ciśnienie podskoczyło. Mam nadzieję że w naszym klubie ludzie odpowiedzialni za transfery przestaną popełniać tak rażące błedy jak dotychczas. Stoper tak ale Hernani
Kaparo9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaparo9
Znajdź inne posty napisane przez Kaparo9