|
Co do banków to wszystko zależy czy pracujesz ile zarabiasz i jaką masz umowę wiem nie ma znaczenia przy średnich pożyczkach bylebyś był pełnoletni.
Czy ma ktoś może lub wie gdzie znajdę film o Wiśle z Discovery? Tylko całość bo jakieś skróty na yt znalazłem.
I jeszcze jedno mam problem z mp3. ma ona pojemność 8GB wgrane mam 3.5(zaznaczyłem wszystko i sprawdziłem) ale jak klikam prawym na ikonkę odtwarzacza to wyświetla że jest na nim 7,8GB danych. Co jest nie tak? Czy mogę temu jakoś zaradzić?
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 08.12.2010 o godz. 20:49.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|