Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36878
Stary 08.12.2010, 17:59
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Wisła zainteresowana Wróblem... kolejny nielot interii

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1568784
Jak dla mnie to w tej informacji najciekawsze jest to że Bonin jest dopiero drugą opcją jeśli chodzi o transfer PP.

I badzo ciekawa (o ile prawdziwa) informacja o Gliku. Ciekawe ile będą chcieli za niechcianego piłkarza i na ile niechciany piłkarz wyceni swoje usługi (czy będzie jakiś dyskont w stosunku do gaży włoskiej ). A mina tego cwaniaczka Kołakowskiego zapewne bezcenna.
Odpowiedz cytując