Matejas_ napisał(a):

Jak dla mnie to w tej informacji najciekawsze jest to że Bonin jest dopiero drugą opcją jeśli chodzi o transfer PP.
I badzo ciekawa (o ile prawdziwa) informacja o Gliku. Ciekawe ile będą chcieli za niechcianego piłkarza i na ile niechciany piłkarz wyceni swoje usługi (czy będzie jakiś dyskont w stosunku do gaży włoskiej

). A mina tego cwaniaczka Kołakowskiego zapewne bezcenna.
