Cytat:
|
czy to jakas nowa forma treningu
|
Generalniie uważam to za podpowiedź, w jakim stopniu gracze kumają poszczególne rewiry mojej taktyki i w jakim stopniu do nich pasuje.
Szczególny nacisk ustawiam pod konkretnego rywala, np. gdy gram w polskiej lidze kontrola + to, co z czego wychodzi najmniejszy pasek, a np. z MC defensywna + poruszanie w ataku.
Cytat:
ostatnie moje pytanie: jakie taktyki i zawodnikow polecacie do Wisły
|
Kovacić (mega ofensywny środkowy, Verratti tej edycji), Hosny (strzały z dystansu-miodzio), Sani Emmanuel (18tys. kawał grajka), Pulido (wyśmienity stoper za 60tys.).
Taktykę podeślę za jakąś chwilę. Wyślij e-mail na pw.