Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4974
Stary 08.12.2010, 17:45
Cytat:
czy to jakas nowa forma treningu
Generalniie uważam to za podpowiedź, w jakim stopniu gracze kumają poszczególne rewiry mojej taktyki i w jakim stopniu do nich pasuje.

Szczególny nacisk ustawiam pod konkretnego rywala, np. gdy gram w polskiej lidze kontrola + to, co z czego wychodzi najmniejszy pasek, a np. z MC defensywna + poruszanie w ataku.

Cytat:
ostatnie moje pytanie: jakie taktyki i zawodnikow polecacie do Wisły
Kovacić (mega ofensywny środkowy, Verratti tej edycji), Hosny (strzały z dystansu-miodzio), Sani Emmanuel (18tys. kawał grajka), Pulido (wyśmienity stoper za 60tys.).

Taktykę podeślę za jakąś chwilę. Wyślij e-mail na pw.
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 08.12.2010 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując