Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3436
Stary 08.12.2010, 17:10
Oni są wolnymi ludźmi i mogą zrobić co im się żywnie podoba. Jeśli się nie sprawdzą, to wygryzie ich ze składu ktokolwiek z me, albo z tej łapanki przedsezonowej - wystarczy, że się za bardzo zapuszczą. Maaskant nie jest przywiązany do nazwisk z dawnych pierwszych jedenastek i po prostu postawi na tego, który będzie miał siłę biegać. A że większość naszych ogór-asów jest na wypożyczeniu/rocznym kontrakcie, to jeśli oleją przygotowania, to klub oleje ich za pół roku.

Ze stałych asów: Brożek Paweł i Małecki walczą o kadrę, więc powinni się postarać. Pawełek jest solidny sam z siebie, Brożek Piotr walczy o nowego pracodawcę, Boguski o powrót do składu, Wilk o pierwszy skład. Sobol nawet jak sobie odpuści, to przez miesiąc będzie chodził obok meczów, a potem złapie formę - tak, jak w tej rundzie. Właściwie wywalone to może mieć tylko Żurawski.

Podobno Basałaj wprowadził profesjonalizm, czyli rozliczanie zawodników. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując