Witam

powiedzcie mi o co chodzi z tym przygotowaniem do meczu czy jakos tak.czy to jakas nowa forma treningu?Zainstalowalem patcha 11.1.1 i kiedy uruchamaiam gre to mam do wyboru : domyslne i uaktualanienie 11.1.0 czy to normalne? czy tez cos jest skopane i nie wykrywa mi zainstalowalej łatki

i ostatnie moje pytanie: jakie taktyki i zawodnikow polecacie do Wisły

pozdrawiam