Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4973
Stary 08.12.2010, 17:06
Witam powiedzcie mi o co chodzi z tym przygotowaniem do meczu czy jakos tak.czy to jakas nowa forma treningu?Zainstalowalem patcha 11.1.1 i kiedy uruchamaiam gre to mam do wyboru : domyslne i uaktualanienie 11.1.0 czy to normalne? czy tez cos jest skopane i nie wykrywa mi zainstalowalej łatki i ostatnie moje pytanie: jakie taktyki i zawodnikow polecacie do Wisły pozdrawiam
Odpowiedz cytując