RAF napisał(a):

|
Dokladnie, tak samo mysle. Jedynie obawiam sie ze jest to zawodnik poza zasiegiem. Jezeli zaplacili za niego 200,000 euro to obecnie jest wart przynajmniej 500,000-600,000. Pytanie, czy my wylozymy tak sume?
|
Wyłożyć pewnie i byśmy wyłożyli, ale z ruskimi nie ma co się siłować, bo my na pieniądzach nie śpimy.