dawidTS napisał(a):

Ma ktoś jakieś problemy z GG10 na windows 7?
Bo mnie nie działa,ikonka pokazuje że sie cały czas loguje ale to nie następuje.Dziwne bo do niedawna chodziło mi GG normalnie.
|
Przeinstaluj GG, a jeśli nie pomoże to nie twoja wina - coraz więcej moich znajomych ostatnio nie moze wejsc na GG.