Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19697
Stary 08.12.2010, 16:07
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakieś problemy z GG10 na windows 7?
Bo mnie nie działa,ikonka pokazuje że sie cały czas loguje ale to nie następuje.Dziwne bo do niedawna chodziło mi GG normalnie.
Przeinstaluj GG, a jeśli nie pomoże to nie twoja wina - coraz więcej moich znajomych ostatnio nie moze wejsc na GG.
Odpowiedz cytując