Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19696
Stary 08.12.2010, 15:59
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jestem studentem zaocznym, wykupiłem składkę ubezpieczeniową na uczelni, która jednak opiewa na następstwa nieszczęśliwych wypadków, a ja zachorowałem. I pytanie podstawowe: czy wszelkie świadczenia należą mi się tak czy inaczej, skoro jestem 'na utrzymaniu' rodziców?
musisz zobaczyć w umowie ubezpieczenia - każda umowa jest trochę inna, każda firma ubezpieczeniowa ma inną "listę" chorób czy wypadków; ale to co piszesz - żnastępstwa nieszczęśliwych wypadków - to nie to samo co choroba - z doświadczenia wiem że dla towarzystw ubezpieczeniowych to dwie różne sprawy, musisz przeczytać umowę, lub wyciąg z umowytego ubezpieczenia.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując