!!IRIVER!! napisał(a):

|
Jestem studentem zaocznym, wykupiłem składkę ubezpieczeniową na uczelni, która jednak opiewa na następstwa nieszczęśliwych wypadków, a ja zachorowałem. I pytanie podstawowe: czy wszelkie świadczenia należą mi się tak czy inaczej, skoro jestem 'na utrzymaniu' rodziców?
|
musisz zobaczyć w umowie ubezpieczenia - każda umowa jest trochę inna, każda firma ubezpieczeniowa ma inną "listę" chorób czy wypadków; ale to co piszesz - żnastępstwa nieszczęśliwych wypadków - to nie to samo co choroba - z doświadczenia wiem że dla towarzystw ubezpieczeniowych to dwie różne sprawy, musisz przeczytać umowę, lub wyciąg z umowytego ubezpieczenia.