Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8336
Stary 08.12.2010, 15:31
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post

A moze by tak w skandynawi poszukac graczy. Jak widac po Kopenhadze sa tam pilkarze co cos umieja..
chyba 2 lata temu Skorża chciał jakiegoś Brazylijczyka co grał tam w drużynie środka tabeli ale nasza oferta go nie satysfakcjonowała bo miał lepszą z innego duńskiego klubu.Widac tam też lepiej płacą jak u nas.
Zamiast szukac na końcu świata niech Kapka poszuka talentów w innych krakowskich klubach:Clepardia,Garbarnia,Zwierzyniecki
Odpowiedz cytując