Feniks1983 napisał(a):

A moze by tak w skandynawi poszukac graczy. Jak widac po Kopenhadze sa tam pilkarze co cos umieja..
|
chyba 2 lata temu Skorża chciał jakiegoś Brazylijczyka co grał tam w drużynie środka tabeli ale nasza oferta go nie satysfakcjonowała bo miał lepszą z innego duńskiego klubu.Widac tam też lepiej płacą jak u nas.
Zamiast szukac na końcu świata niech Kapka poszuka talentów w innych krakowskich klubach:Clepardia,Garbarnia,Zwierzyniecki