Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8333
Stary 08.12.2010, 15:16
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Pekhart gra już w pierwszej reprezentacji a w sezonie regularnie trafia i ma 21 lat. No i jest "trochę" większy od Sotirovicia . A że drogi Możemy mieć pilkarzy albo drogich albo słabych. Nie ma tanich i dobrych . A tak poza tym to nasz Czech 'coś' zaczął grać ostatnio . Może zatrybi

Tak z przekory.....Marcelo byl tani i bardzo dobry. Wiec mozna, ale na Nasze nieszczescie raz na 100 sie taki trafia


brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ta namówmy jeszcze Zidane,Ronaldo,Rivaldo

Rivaldo jak najbardziej mozliwe. Nie ma obecnie klubu, jest czynnym zawodnikiem wiec o co chodzi


Co do Kuszczaka to na pewno bylaby dobra opcja mimo tego iz wyglada na takiego co lubi siedziec na lawie i kase liczyc na koncie. Tyle ze u Nas nikt mu nie da tyle ile by chcial......

A moze by tak w skandynawi poszukac graczy. Jak widac po Kopenhadze sa tam pilkarze co cos umieja. Wczesniej o ile pamietam byl Aalborg z Saganowskim a jeszcze wczesniej co nikomu nie trzeba przypominac byl Rosenborg ktory przez kilka sezonow pod rzad gral w LM.
Odpowiedz cytując