Tak z przekory.....Marcelo byl tani i bardzo dobry. Wiec mozna, ale na Nasze nieszczescie raz na 100 sie taki trafia
brylant17 napisał(a):

Ta namówmy jeszcze Zidane,Ronaldo,Rivaldo
|
Rivaldo jak najbardziej mozliwe. Nie ma obecnie klubu, jest czynnym zawodnikiem wiec o co chodzi
Co do Kuszczaka to na pewno bylaby dobra opcja mimo tego iz wyglada na takiego co lubi siedziec na lawie i kase liczyc na koncie. Tyle ze u Nas nikt mu nie da tyle ile by chcial......
A moze by tak w skandynawi poszukac graczy. Jak widac po Kopenhadze sa tam pilkarze co cos umieja. Wczesniej o ile pamietam byl Aalborg z Saganowskim a jeszcze wczesniej co nikomu nie trzeba przypominac byl Rosenborg ktory przez kilka sezonow pod rzad gral w LM.