KUszczak chciał na wypożyczenie, ale w MU jest po prostu tak, że albo zgadzasz się z Fergussonem ( czytaj - chcę Ciebie mieć na ławce) albo wylatujesz... Na nowy sezon Sir chce mieć dwóch nowych - ergo Kuszczak zmienia barwy najpóźniej latem.
Ale sprowadzenie go to przecież abstrakcja - gość zarabia nie 1mln Euro, ale jakieś 2,5 więc dywagacje o nim to już nie jest nawet transferowe s.f.
